Welcome to Miejski Dom Kultury w Myszkowie   Click to listen highlighted text! Welcome to Miejski Dom Kultury w Myszkowie

POGOTOWIE TANECZNE

15 mar 2012

Pogotowie Taneczne to indywidualne lekcje tańca użytkowego dla par przed weselem, studniówką i każdą inną imprezą taneczną.

Zbliża się data Twojego ślubu i chcesz zaskoczyć gości ciekawą choreografią pierwszego tańca?

Początek przyjęcia weselnego to magiczna chwila, która na długo zapada w pamięci Nowożeńców jak i ich gości. Jednak aby ten czas nie zamienił się w niesłychanie stresujący obowiązek, warto wcześniej poćwiczyć i zaplanować swój pierwszy taniec.

Kilka porad związanych właśnie z pierwszym tańcem:

1. Na pierwszy taniec wybierzcie piosenkę, która kojarzy wam się jak najlepiej. Pamiętacie może melodię, przy której po raz pierwszy tańczyliście razem?…

2. Pierwszy taniec to moment, w którym skierowane na Was będą oczy całego świata. Jeżeli zależy Wam na olśnieniu zaproszonych na wesele gości, przygotujcie się na to, że trzeba będzie poświęcić troszkę czasu.

3. Pomiędzy spotkaniami z choreografem starajcie się ćwiczyć układ w domu. Weźcie utwór do samochodu i słuchajcie podczas jazdy. Słuchajcie w każdej wolnej chwili i (jeśli nie grozi to spowodowaniem wypadku) próbujcie wyobrażać sobie, że tańczycie. W ten sposób dużo szybciej i łatwiej zapamiętacie układ.

4. Przynajmniej raz przed weselem wybierzcie się na salę, w której odbędzie się impreza i zatańczcie tam! Zmiana „geografii” przestrzeni, w której tańczycie potrafi zdezorientować nawet profesjonalnych tancerzy.

5. Jeżeli już pogubicie kroki w tańcu, improwizujcie! Nikt i tak nie wie, co mieliście w planie zatańczyć.

6. Wbrew pozorom ten Pierwszy Taniec to Wasz taniec a nie show na Broadwayu, to moment bliskości dla Was dwojga. Cieszcie się nim, w końcu zdarza się tylko raz!

Wszelkie informacje i zapisy pod numerem telefonu:
515 130 135 (proszę dzwonić od poniedziałku do piątku)

English EN Polski PL Українська UK
Skip to content Click to listen highlighted text!