Zajęcia stałe

ROZKŁAD ZAJĘĆ (PRÓB)  ZESPOŁÓW, KLUBÓW I FORMACJI  MDK ORAZ DZIAŁAJĄCYCH POD PATRONATEM MDK W MYSZKOWIE

W SEZONIE ARTYSTYCZNYM 2020/2021

ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY JURAJSKIE IGRASZKI

– prowadząca Katarzyna Miklas

WTOREK – sala widowiskowa

  • 15.30-17.30 zajęcia taneczne + wokal

  • PIĄTEK

  • 14.30 – 17.30 zajęcia taneczne

WARSZTATY AKTORSKIE/TEATRALNE

– prowadząca Ewelina Rucińska

CZWARTEK – sala 40/sala widowiskowa

  • 16.30-18.00 TEATR „BIAŁY KOT” – Warsztaty dla dzieci (6-12 lat)
  • 18.30-21.00 TEATR „CZARNA MYSZ” – Warsztaty dla dorosłych (od 18 lat)

KLUB MŁODYCH PLASTYKÓW „PĘDZELEK”

– prowadząca Joanna Pińczyńska

PONIEDZIAŁEK  – pracownia plastyczna na DWORCU PKP

  • 15.00 – 16.00 – gr. 5, 6 lat

  • 16.15 – 17.15 – gr. 7, 8 lat

  • 17.30 – 18.30 – gr. 9, 11 lat

  • 18.45 – 20.00 – gr. 12-14 lat

TEATR „FAJRANT” (13-18 lat)

– prowadząca Joanna Ożóg

ŚRODA – sala widowiskowa

  • 17.30 – 20.30

STUDIO PIOSENKI I MUZYKI MDK

– prowadzący Tomasz Motylewski

  • PONIEDZIAŁEK   13.00-20.00 – sala 29

  • CZWARTEK         16.00-20.00 – sala 29

  • PIĄTEK               13.00 – 20.00 – sala 29

WARSZTATY CERAMICZNE

– prowadząca Joanna Brzezińska

 WTOREK sala 38, 39, pracownia ceramiki

  • 16.00 – 17.30 Ceramika dzieci – dzieci gr.A
  • 17.45 – 19.15 Ceramika dzieci gr.B

ŚRODAsala 38, 39, pracownia ceramiki

  • 17.45 – 19.15 Ceramika dzieci – gr.2
  • 19.30 – 21.00 Ceramika dorośli – gr.1

CZWARTEKsala 38, 39, pracownia ceramiki

  • 18.15 – 19.45 Ceramika dzieci – gr.3

PIĄTEK – sala 38, 39, pracownia ceramiki

  • 17.30 – 19.00 Ceramika dzieci – gr.4
  • 19.15 – 20.45 – Ceramika dorośli – gr.2

PRZYGODY Z GRAFIKĄ

EKSPERYMENTY PLASTYCZNE

– prowadząca Joanna Brzezińska

  • CZWARTEK – pracownia na dworcu PKP
  • 16.30-18.00 – Przygody z grafiką – od 8 lat
  • PIĄTEK – pracownia na dworcu PKP
  • 16.30 – 17.15 – Eksperymenty plastyczne

BREAKDANCE

  • prowadzący Adrian Brzeziński

ŚRODA – sala 21

16.00 – 17.00 – gr. początkująca

17.15 – 18.15 – gr. zaawansowana

CHÓR KLASYCZNY

– prowadząca Agnieszka Podlasek

PONIEDZIAŁEK – sala 40

  • 18.00-20.00

MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA MUZYKI ROZRYWKOWEJ MDK

– prowadzący Sebastian Ruciński, Tomasz Wójcik

 ŚRODA – sala 40

  • od 17.30

 KLUB PLASTYKÓW NIEPROFESJONALNYCH

– prowadząca Barbara Pińczyńska

WTOREK – pracownia na dworcu PKP

  • 15.30 –19.30

KAPELA PODWÓRKOWA „TO I OWO”

WTOREK

  • 17.00 –19.00 – sala 53

ZESPÓŁ ESTRADOWY ESKADRA

PIĄTEK – sala 53

  • 15.30

ZESPÓŁ ŚPIEWACZY „NOWOWSIANKI”

WTOREK

  • 17.00 – 20.00  remiza OSP Nowa Wieś

MYSZKOWSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

ŚRODA s.widowiskowa

  • 16.00 – 17.30 Wykład

PIERWSZY TANIEC

TANIEC UŻYTKOWY

prowadząca Marta Muszczak

ZAJĘCIA USTALANE INDYWIDUALNIE