Zajęcia stałe

ROZKŁAD ZAJĘĆ (PRÓB)  ZESPOŁÓW, KLUBÓW I FORMACJI  MDK ORAZ DZIAŁAJĄCYCH POD PATRONATEM MDK W MYSZKOWIE

W SEZONIE ARTYSTYCZNYM 2019/2020

ZESPÓŁ FOLKLORYSTYCZNY JURAJSKIE IGRASZKI

– prowadząca Katarzyna Miklas

WTOREK – sala widowiskowa

  • 15.30-17.30 zajęcia taneczne + wokal

WARSZTATY AKTORSKIE/TEATRALNE

– prowadząca Ewelina Rucińska

CZWARTEK – sala 40/sala widowiskowa

  • 16.30-18.15 TEATR „BIAŁY KOT” – Warsztaty dla dzieci (do 12 lat)
  • 18.30-21.00 TEATR „CZARNA MYSZ” – Warsztaty dla dorosłych (od 18 lat)

KLUB MODELARSTWA KARTONOWEGO ISKRA

– prowadzący Stefan Szczepańczyk

  • ŚRODA        16.30 –18.30  – sala 24

KLUB MŁODYCH PLASTYKÓW „PĘDZELEK”

– prowadząca Joanna Pińczyńska

PONIEDZIAŁEK  – pracownia plastyczna (sala 39)

  • 15.00 – 16.00 – gr. 5, 6 lat

  • 16.15 – 17.15 – gr. 7, 8 lat

  • 17.30 – 18.30 – gr. 9, 10 lat

  • 18.45 – 20.00 – gr. 11 lat i więcej

TEATR „FAJRANT” (13-18 lat)

– prowadząca Joanna Ożóg

ŚRODA – sala widowiskowa

  • 17.30 – 20.30

STUDIO PIOSENKI I MUZYKI MDK

– prowadzący Tomasz Motylewski

  • PONIEDZIAŁEK   13.00-20.00 – sala 29

  • CZWARTEK         16.00-20.00 – sala 29

  • PIĄTEK               13.00 – 20.00 – sala 29

ZAJĘCIA PLASTYCZNE (ZABAWY, GRAFIKA)

WARSZTATY CERAMICZNE

– prowadząca Joanna Brzezińska

 WTOREK sala 38, 39, pracownia ceramiki

  • 16.30 – 18.00 Ceramika dzieci – nowa grupa
  • 18.15 – 19.45 Ceramika dorośli – nowa grupa

ŚRODA – sala 38, 39, pracownia ceramiki

  • 16.30 – 17.15 Eksperymenty plastyczne 5-7 latki
  • 17.30 – 19.00 Ceramika dzieci – gr.1
  • 19.15 – 20.45 Ceramika dorośli – gr.1

CZWARTEKsala 38, 39, pracownia ceramiki

  • 16.30-18.00 – Przygody z grafiką od 8 lat
  • 18.15 – 19.45 Ceramika dzieci – gr.2

PIĄTEK – sala 38, 39, pracownia ceramiki

  • 16.30-17.15 – Zabawy plastyczne 3,4,5 latki
  • 17.30 – 19.00 Ceramika dzieci – gr.3
  • 19.15 – 20.45 – Ceramika dorośli – gr.2

CHÓR KLASYCZNY

– prowadząca Agnieszka Podlasek

PONIEDZIAŁEK – sala 21

  • 18.00-20.00

MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA MUZYKI ROZRYWKOWEJ MDK

– prowadzący Sebastian Ruciński, Tomasz Wójcik

 ŚRODA – sala 40

  • od 17.30

 KLUB PLASTYKÓW NIEPROFESJONALNYCH

– prowadząca Barbara Pińczyńska

WTOREK – sala 38, 39

  • 15.30 –19.30

KAPELA PODWÓRKOWA „TO I OWO”

WTOREK

  • 17.00 –19.00 – sala 33

ZESPÓŁ ESTRADOWY ESKADRA

WTOREK – sala 33, 38

  • 17.00 – 20.00

ZESPÓŁ ŚPIEWACZY „NOWOWSIANKI”

CZWARTEK

  • 17.00 – 20.00  remiza OSP Nowa Wieś

MYSZKOWSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

ŚRODA s.widowiskowa

  • 16.00 – 17.30 Wykład

 KLUB GLOBTROTERA

ŚRODA (co 2 tygodnie) s. 28

  • 17.00 – 19.00