Welcome to Miejski Dom Kultury w Myszkowie   Click to listen highlighted text! Welcome to Miejski Dom Kultury w Myszkowie

Studio Muzyki i Piosenki

12 wrz 2011

Studio Piosenki i Muzyki MDKzajęcia dla osób obdarowanych talentem wokalnym i muzycznym chętnych do pracy i rozwoju w tym kierunku. Zajęcia pozwalają rozszerzyć zakres wiadomości na temat stylów i gatunków muzycznych, aranżacji oraz rozwoju warsztatu wokalnego (emisja głosu) i muzycznego.

Nauka gry na instrumentach muzycznych: gitara klasyczna, gitara elektryczna, gitara basowa, pianino, keyboard, perkusja połączona jest z teorią muzyki oraz kształceniem słuchu. Dobiera się repertuar indywidualnie pod kątem możliwości i zainteresowań ucznia. Przygotowuje się również do gry w zespołach muzycznych.

Instruktor prowadzi indywidualne zajęcia z emisji głosu przy akompaniamencie fortepianu. Realizuje z uczniami ćwiczenia dykcyjne, intonacyjne, artykulacyjne. Nauka piosenek odbywa się także z akompaniamentem karaoke z podświetlanym tekstem na ekranie.

Wszyscy uczniowie mają możliwość uczestniczenia w koncertach, konkursach, festiwalach nie tylko w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie ale również na terenie całego kraju.

English EN Polski PL Українська UK
Skip to content Click to listen highlighted text!