Deprecated: Korzystanie z WPSEO_Utils::get_title_separator uznawane jest za przestarzałe od wersji WPSEO 15.2! Zamiast tego użyj Yoast\WP\SEO\Helpers\Options_Helper::get_title_separator. in /home/mdk-myszkow.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4859
Studio Muzyki i Piosenki - Miejski Dom Kultury w Myszkowie

Studio Muzyki i Piosenki

Studio Piosenki i Muzyki MDKzajęcia dla osób obdarowanych talentem wokalnym i muzycznym chętnych do pracy i rozwoju w tym kierunku. Zajęcia pozwalają rozszerzyć zakres wiadomości na temat stylów i gatunków muzycznych, aranżacji oraz rozwoju warsztatu wokalnego (emisja głosu) i muzycznego.

Nauka gry na instrumentach muzycznych: gitara klasyczna, gitara elektryczna, gitara basowa, pianino, keyboard, perkusja połączona jest z teorią muzyki oraz kształceniem słuchu. Dobiera się repertuar indywidualnie pod kątem możliwości i zainteresowań ucznia. Przygotowuje się również do gry w zespołach muzycznych.

Instruktor prowadzi indywidualne zajęcia z emisji głosu przy akompaniamencie fortepianu. Realizuje z uczniami ćwiczenia dykcyjne, intonacyjne, artykulacyjne. Nauka piosenek odbywa się także z akompaniamentem karaoke z podświetlanym tekstem na ekranie.

Wszyscy uczniowie mają możliwość uczestniczenia w koncertach, konkursach, festiwalach nie tylko w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie ale również na terenie całego kraju.