„Skóra, w której żyję”

#_LOCATIONLINK
#_LOCATIONFULLLINE

#_LOCATIONMAP{100%,0}

Najnowszy film Pedro Almodóvara, niekwestionowanego mistrza współczesnego kina. Po raz pierwszy w swojej karierze twórca „Wszystko o mojej matce” sięgnął po materiał literacki i przygotował scenariusz na podstawie powieści „Tarantula” Thierry’ego Jonqueta. Książka opowiada o chirurgu plastycznym, który trzyma w zamknięciu w swoim mieszkaniu piękną Ewę. Kim jest tajemnicza kobieta? Jakie stosunki łączą ją z lekarzem? Prawda okaże się bardziej szokująca niż najśmielsze przypuszczenia. O „Tarantuli” krytycy pisali, że to Markiz de Sade i Jean-Paul Sartre w jednym, więc thriller „Skóra, w której żyję” na jej podstawie, ma szansę stać się jednym z najbardziej szokujących filmów w dorobku Almodóvara.

źródło: www.filmweb.pl