„SZTOS 2”

02 mar 2012

02 mar 2012 - 04 mar 2012

Są chłopaki, jest zabawa! „Sztos 2” to kontynuacja kultowej komedii Olafa Lubaszenki, w której „nie spoczną nim nie dojdą” między innymi Borys Szyc i Cezary Pazura! Tylko w tym filmie zobaczycie, jak się podrywa na dużego fiata i jakie miłosne katastrofy  przydarzają się zbyt pewnym siebie facetom. Czy Pazura (Synek) i Szyc (Janek) przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra „nawijka” uratuje im skórę? Prawdziwie męskie kino odpowie w końcu na pytanie: co ma zrobić facet, gdy sparzy się na gorącej kobiecie! W „Sztosie 2” o dobry humor widzów zadbają również: Bogusław Linda, Jan Nowicki, Edward Linde-Lubaszenko, Bartłomiej Topa i w zaskakującym wcieleniu – Janusz Józefowicz.