„WYJAZD INTEGRACYJNY”

27 sty 2012

27 sty 2012 - 29 sty 2012

Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. W obsadzie filmu integruje się doborowa ekipa aktorska – obok wymienionych w imprezie udział biorą: Katarzyna Figura, Sławomir Orzechowski, Bartłomiej Topa, Grzegorz Halama, Mariusz Czajka, Robert Gonera, Zbigniew Buczkowski, Jarosław Jakimowicz i Mirosław Zbrojewicz, a ich komiczne popisy wspomagają Afrykańczyk, Eskimos, para Norwegów i… indiański zespół disco polo. Suma wszystkich kaców dopiero przed Wami!

• QUO VADIS

• Data: 28 paź 2024 - 31 paź 2024