25 LAT NIEWINNOŚCI

29 maj 2021

29 maj 2021 - 30 maj 2021

Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego.

cena biletu: 15 zł

29, 30.05.2021

g.18.00

Uczestnictwo w seansie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem procedur bezpieczeństwa, obowiązujących w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie.
Poniżej link do oświadczenia, które należy wypełnić przed seansem: