„Ale cyrk”

12 kw. 2012

12 kw. 2012 - 14 kw. 2012

Twórcy przeboju „Disco robaczki” zapraszają na magiczną i kolorową wyprawę do świata cyrku. Akrobaci, atleci, czarodzieje, iluzjoniści. CYRK od zawsze pasjonował psa Ozorka. Sympatyczny czworonóg oddałby ostatnią kość za szansę występu na arenie. Korzystając z pomocy przyjaciela – małego chłopca  Wiktora i jego wesołej koleżanki Kaji – zgłasza się do wielkiego konkursu dla cyrkowców. Jednak, zanim Ozorek udowodni światu, że szczekacze to najlepsi fikacze, musi zmierzyć się z łobuzem, zwanym Żabą, który chce porwać utalentowanego psa i zostać jego treserem. W dodatku dzielna psina zakochuje się po same uszy w uroczej pudliczce. Czy zakochany kundel zdobędzie serce psiej piękności i zostanie gwiazdą cyrku? Twórcy kinowej i muzycznej sensacji 2010 roku – „Disco robaczków”, z którymi pełzało i tańczyło w Polsce ponad 600 tysięcy kinomanów (więcej niż w przypadku hollywoodzkich, oscarowych obrazów „Księżniczka i żaba” oraz „Toy Story 3D”) oraz współtwórca jednej z najoryginalniejszych animacji familijnych ostatniej dekady – „Gnijąca panna młoda”, przedstawiają szaloną komedię „ALE CYRK 3D”, opartą na bestsellerze literatury dziecięcej Ole Lunda Kirkegaarda, często porównywanym z przebojową serią książek Sempe i Goscinnego.