DAJE NAM ROK

22 mar 2013

22 mar 2013 - 24 mar 2013

Ten film to spełnienie marzeń miłośników dobrych komedii. Producenci „To właśnie miłość”, „Dziennika Bridget Jones” i scenarzysta „Borata” połączyli siły tworząc film, który już został okrzyknięty „absolutnie genialną, najzabawniejszą brytyjską komedią roku! – Go Magazine”. I trudno się temu dziwić, bo to, co zazwyczaj dzieje się tuż po ślubie, to gotowy scenariusz na oscarową komedię. Nat (Rose Byrne) jest atrakcyjna i przedsiębiorcza, Josh (Rafe Spall) to niezbyt znany pisarz ze specyficznym poczuciem humoru. Jego denerwuje jak ona śpiewa, ona wstydzi się, kiedy on tańczy. Pierwszy kryzys małżeński zbiega się z pojawieniem się przystojnego i bardzo pomysłowego Amerykanina (Simon Baker) i byłej dziewczyny Josha – Chloe (Anna Faris). Kiedy przeciwieństwa przestają się przyciągać, a prawdziwa miłość wciąż może czekać za rogiem, wspólny pierwszy rok zaczyna wydawać się nieosiągalny.