DŻENTELMENI

05 mar 2021

05 mar 2021 - 07 mar 2021

Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

Źródło: filmweb.pl

Bilety: 15 zł

5, 6, 7.03.2021

WAŻNE!!!
Uczestnictwo w seansie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem procedur bezpieczeństwa, obowiązujących w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie.
Regulamin MDK Myszków RODO/COVID:
Klauzula informacyjna RODO/COVID:
Oświadczenia, które należy wypełnić przed seansem: