Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów

12 lis 2016

12 lis 2016 - 13 lis 2016

7754117-6

Mała, dzielna syrenka, tym razem sprzeciwi się władcy mórz – Neptunowi i opuści magiczną głębię oceanu. Będzie dowodzić delfinami, uciekać przed piratami z Kraboidów i uratuje życie małej Tosi. Od tego dnia zacznie się ich niezwykła przyjaźń, bo obie bohaterki będą musiały wspólnie pokonać wiele przeciwności losu. Mała syrenka o wielkim sercu udowodni, że to właśnie bycie wrażliwym na świat i ludzi wokół stanowi o prawdziwej sile, a Tosia dzięki niej przekona się, że każdy może codziennie zmieniać świat na lepszy. To, czego nikt się nie spodziewa, to zakończenie każdej z przygód.

źródło: www.filmweb.pl

czas trwania: 1 godz. 30 min