Faceci od kuchni

09 gru 2012

09 gru 2012 - 10 gru 2012

Bohaterem filmu jest Jacky, który ma w życiu dwie miłości. Pierwszą jest jego ciężarna partnerka, której jednak boi się oświadczyć. Drugą – wyrafinowana kuchnia. Niestety jest perfekcjonistą, który nie przyjmuje krytyki ani „wulgarnych” wymagań klienteli restauracji. Dlatego też nigdzie nie potrafi zagrzać miejsca. Kiedy porzucił już nadzieję, że zostaniechefem z prawdziwego zdarzenia, poznaje swojego idola Alexandre’a, mistrza kulinarnych przysmaków, od lat kierującego restauracją otrzymującą w prestiżowym przewodniku Michelina trzy gwiazdki. Niestety, nowy właściciel ma dość staromodnych metod Alexandre’a i zamierza zastąpić go kucharzem na miarę XXI wieku oferującym menu z kuchni molekularnej. Jacky i Alexandre połączą więc siły, by uratować dobre imię wyrafinowanych dań, a przy okazji nauczą się, co naprawdę liczy się w życiu.

Film wyświetlamy tylko w niedzielę (9 grudnia) i w poniedziałek (10 grudnia)!!!