Składanka najlepszych polskich bajek: BOLEK I LOLEK, KOZIOŁEK MATOŁEK, REKSIO

10 sie 2012

10 sie 2012 - 12 sie 2012

Dwaj bracia – szczupły, pewny siebie Bolek oraz młodszy Lolek, dobroduszny grubasek – obdarzeni są wielką wyobraźnią. Każda wymyślona przez nich zabawa, czy to w domu, czy na podwórku, zamienia się we wspaniałą przygodę.

„W Pacanowie kozy kują..” – tak zaczyna się jedna z najpopularniejszych serii polskich dobranocek, kttórej bohaterem jest sympatyczny Koziołek Matołek, przemierzający świat w poszukiwaniu przygód. Razem z nim wędrujemy przez pustynie, morza i wyspy, odwiedzamy Dziki Zachód oraz polskie miasta, poznajemy nowych przyjaciół. Fabułki nasycone ciepłym i pogodnym humorem – bez gwałtu i przemocy, oryginalny styl oraz słynne, niezapomniane rymowanki Kornela Makuszyńskiego to największe zalety bajki.

Zabawne przygody sympatycznego kundelka, który potrafi wcielić się w każdą postać. W poszczególnych odcinkach można go zobaczyć jako aktora grającego w filmie, jako pielęgniarza opiekującego się chorym przyjacielem czy też jako rozjemcę zwaśnionych zwierząt. Serial ten zapewnia od kilku pokoleń naszym pociech rozrywkę i pozwola im miło spędzić czas.