Sposób na wakacje BOLKA I LOLKA

19 lip 2013

19 lip 2013 - 21 lip 2013

Bolek i Lolek, pełni entuzjazmu i rządni przygód wyruszają na wakacje.
Czy ich oczekiwania zostaną spełnione…? Nieoczekiwanie, w czasie beztroskiego grzybobrania w lesie, odkrywają niewypały… Pełni zapału czynnie pomagają rolnikom podczas sianokosów, traktując to zajęcie jako jeszcze jedną formę rozrywki. Ale czy żniwa mogą się równać atrakcyjnością z poszukiwaniem skarbów podczas górskiej wędrówki?
Kolejnym etapem ich podróży jest rezerwat przyrody, w którym chłopcy uwalniają z sideł uwięzione zwierzęta i odważnie demaskują kłusowników. Dopełnieniem atrakcji na łonie natury jest polowanie na kaczki i połów ryb w jeziorze.
Po wszystkich tych przygodach, Bolek i Lolek zadowoleni i pełni wrażeń wracają do domu.

• AVATAR: ISTOTA WODY

• Data: 03 lut 2023 - 05 lut 2023